Automobilių servisas

 

UAB „Širvintų kuras“ automobilių aptarnavimo ir remonto centro darbuotojai visada atsakingai vertina kiekvieno kliento poreikius bei operatyviai randa optimaliausią gedimų sprendimo variantą. Autoserviso darbų kokybę garantuoja ne tik puikūs specialistai, bet ir moderni, šiuolaikiška automobilių diagnostikos ir remonto įranga, kokybiški darbo įrankiai.

Automobilis tikrai jau yra tapęs žmogaus kokybiško ir komfortabilaus gyvenimo dalimi. Kadangi, tai mūsų kasdienybės dalis, automobilis turi tarnauti patikimai. UAB „Širvintų kuras“ autoserviso, kaip ir kitų įmonės veiklų, pamatinė vertybė yra kokybė, todėl visi automobilio paruošimo žiemai, važiuoklės ir pakabos, stabdžių sistemų, aušinimo sistemų, išmetimo sistemų – duslintuvų, variklių kapitaliniai remonto darbai yra atliekami laikantis griežtų reikalavimų, operatyviai ir efektyviai.

UAB „Širvintų kuras“ taip siūlo automobilio šarnyrų ir vairo traukės restauravimo paslaugas. Šiais laikais yra gana paprasta atvažiuoti į parduotuvę ir nusipirkti, ko reikia, tačiau, kaip rodo ne vienerių metų praktika – ne visada tai būna teisingas sprendimas. UAB „Širvintų kuras“ visiems restauruotiems automobilio šarnyrams ar vairo traukėms suteikia 1 metų arba 10.000 km garantiją!